Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 19. století, zlato, hmotnost 106,22 g btto, ryzost 585/000, vnější pláště bohatě gravírovány a gilošovány, štítek na monogram, číselník bílý smalt, číslice římské, ručičky zlacené, stroj kotvový s vteřinovkou a jedním šroubovacím šatonem, průměr 5,6 cm, opatřeno RU dovozní značkou, funkční."